CZERWIEC W WARSZAWSKIEJ ŚWIĄTYNI NA KRASNOWOLSKIEJ - KALENDARIUM

Szanowni, W czerwcu w naszej warszawskiej świątyni na Krasnowolskiej dużo wydarzeń:

5 czerwca (godz. 20.00) Kuun poprowadzi instrukcję do medytacji: http://www.warszawa.kannon.pl/pl_PL/instrukcja-do-medytacji-zen-2/

9 czerwca warsztat introligatorski (godz. 10.00-18.00) – nie tyle buddyzm, co kultura japońska: http://www.warszawa.kannon.pl/pl_PL/warsztaty-introligatorskie-japonskie-techniki-oprawy/ Przekażcie, proszę, informację osobom, o których sądzicie, że mogą być zainteresowane.

10 czerwca ze względu na Wesak w Falenicy nie ma przedpołudniowego zazen.

12 czerwca (godz. 20.00) nasz gość ze Stanów Dobek opowie o amerykańskich ośrodkach zen – o Sonomie i innych miejscach, które widział: http://www.warszawa.kannon.pl/pl_PL/zen-w-ameryce-slajdy-i-slowa/

17 czerwca (godz. 9.10-16.00) zapraszamy na jednodniowe siedzenie. Zapisy wyjątkowo u mnie, a nie u Julii: http://www.warszawa.kannon.pl/pl_PL/jednodniowe-zazen-17-06-2018/ Tego dnia, w ramach mowy, pokażemy film z nagraniem instrukcji do medytacji Chögyama Trungpy Rinpocze. Film jest w angielskiej wersji z polskimi napisami.

24 czerwca zaczyna się ango w Kącikach – zapraszamy do udziału: http://kaciki.kannon.pl/

A już w lipcu spotkanie z dr. Arthurem Bruelhem, amerykańskim naukowcem, specjalistą od sufizmu: http://www.warszawa.kannon.pl/pl_PL/spotkanie-z-dr-arthurem-buehlerem/ Spotkanie organizuje praktykująca w naszym zendo dwa razy w miesiącu grupa suficka (www.sufism.org.pl).